Susținere online teză de doctorat Florin ROȘU, domeniul Informatică

ŞCOALA DOCTORALĂ DE INFORMATICĂ

În ziua de 02.06.2021 ora 9 va avea loc SUSŢINEREA ONLINE A TEZEI DE DOCTORAT ÎN DOMENIUL INFORMATICĂ cu titlul :

PARALLEL NUMERICAL ALGORITHM FOR FRACTIONAL-ORDER SYSTEMS (ALGORITM NUMERIC PARALEL PENTRU SISTEME CU ORDIN FRACȚIONAR)

Cu Decizia Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 50 din 20.04.2021 s-a  aprobat domnului

ROȘU FLORIN

Preşedinte: Prof.  univ. dr. GABRIEL ISTRATE, Universitatea de Vest din Timişoara (cv-Gabriel-ISTRATE)

Conducător ştiinţific: Prof. univ. dr. DANA PETCU, Universitatea  de Vest din Timişoara (CV_Dana_Petcu_2020)

Prof. univ. dr. ing. EMIL SLUSANSCHI, Universitatea Politehnică din București

Conf. univ. dr. VIRGINIA NICULESCU, Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca

Conf. univ. dr. ROBERTO GARRAPA, Universitatea de Studii din Bari Aldo Moro (CV-Roberto-Garrappa)

Teza de doctorat poate fi consultată  la Biblioteca Facultății de Matematică și Informatică și urmărită live

Accesul publicului pe google streem se face folosind

Username: gmeetv@e-uvt.ro

Password: Dantko1