Metodologie Admitere 2021-22; Regulament Scoala doctorală Filosofie, Sociologie, Știinte politice

Metodologie admitere Scoala Doctorala de Filosofie, Sociologie si Stiinte Politice 2021-2022.

Regulament final sc doctorala Fil Soc St Pol mai 2021 docx

Consiliul Școlii doctorale de filosofie, sociologie și științe politice este in prezent alcătuit din președinte, Prof. dr. Silviu Rogobete, si cinci membri, după cum urmează:

(1) Conducător de doctorat, titular al școlii doctorale (Prof. univ. dr. Ciprian Pânzaru, UVT)

(2) Conducător de doctorat titular al școlii doctorale (Prof. univ. dr. Florin Lobonț, UVT, interimar)

(3) Conducător de doctorat extern (Prof. univ. dr. Mircea Dumitru, Universitatea București)

(4) Conducător de doctorat extern (Prof. univ. dr. Hans-Georg Ziebertz, Profesor Emerit al Universității Wuerzburg, Germania)

(5) Studentă doctorandă din școala doctorală (Drd. Oana Toda).