Susținere teză de doctorat SZABO ANDOR – domeniul Arte vizuale

ŞCOALA DOCTORALĂ DE ARTE

În ziua de  11.07.2018 orele 9 în Galeria Mansardă, va avea loc susținerea tezei de doctorat în domeniul Arte vizuale cu titlul :

ECCE HOMO SAU CHIPURILE COMUNICĂRII

Cu Decizia Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 47 din  14.06.2018 s-a  aprobat domnului

SZABO A. ANDOR (CV-Europass-Szabó)

Preşedinte: Prof. univ. dr. Vică Adorian – Universitatea de Vest din Timişoara (CV_Adorian Vica)

Conducător ştiinţific: Prof. univ. dr. Suzana Fântânariu – Universitatea  de Vest din Timişoara (CV_Fantanariu Suzana)

Prof.  univ. dr. Atena Simionescu – Universitatea de Arte „George Enescu” din Iași (CV_AtenaSimionescuCNCS_PDF)

Prof. univ. dr. Gheorghe Marcel Muntean – Universitatea „Babeș-Bolyai” din Cluj-Napoca (CV – Conf. dr. Marcel Muntean)

Prof. univ. dr. Adriana Lucaciu – Universitatea de Vest din Timişoara (CV_Lucaciu Adriana)

Teza de doctorat poate fi consultată  la Biblioteca Facultății de Arte și Design

Rezumat teză