Susținere teză de doctorat Laurențiu-Mihai Popescu, domeniul Fizică

ŞCOALA DOCTORALĂ DE FIZICĂ

În ziua de  22.06.2018 orele 1200 în sala F206, din incinta Universității de Vest din Timișoara (Facultatea de Fizică) va avea loc

SUSŢINEREA TEZEI DE DOCTORAT ÎN DOMENIUL FIZICĂ cu titlul :

DEZVOLTAREA METODELOR SPECTROMETRICE DE MASĂ CU IONIZARE PRIN CHIP PENTRU APLICAȚII BIOFIZICE ȘI BIOMEDICALE

Rezumatul tezei – RO

Cu Decizia Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 42 din  18.05.2018 s-a  aprobat domnului POPESCU V. LAURENȚIU – MIHAI (CV-Laurentiu Popescu)

Preşedinte: Prof. dr. Daniel VIZMAN – Universitatea de Vest din Timişoara (CV_Daniel Vizman)

Conducător ştiinţific: Prof. dr. Alina – Diana ZAMFIR – Universitatea  de Vest din Timişoara (CV_Alina Zamfir)

Prof. dr. Andrei – Jose PETRESCU – Institutul de Biochimie al Academiei Române din București (CV_Andrei-Jose Petrescu)

Prof. dr. Adrian NEAGU – Universitatea de Medicină și Farmacie „Victor Babeș” din Timișoara (CV_Adrian Neagu)

Prof. dr. Iosif MĂLĂESCU – Universitatea de Vest din Timişoara (CV_Iosif Malaescu)

Teza de doctorat poate fi consultată  la Biblioteca Facultății de Fizică