Susținere teză de doctorat IORDĂCONIU Laurențiu – domeniul Fizică

ŞCOALA DOCTORALĂ DE FIZICĂ

În ziua de  31.03.2018 orele 11 în sala F206, va avea loc susținerea tezei de doctorat în domeniul Fizică cu titlul :

CONTRIBUȚII LA CERCETAREA PROPRIETĂȚILOR ELECTROMAGNETICE ALE UNOR NANO-MICROSISTEME DE PARTICULE

Cu Decizia Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 16 din  12.02.2018 s-a  aprobat domnului

IORDĂCONIU G. LAURENȚIU – GHEORGHE

Preşedinte: Prof. univ. dr. Daniel VIZMAN – Universitatea de Vest din Timişoara (CV-VizmanDaniel)

Conducător ştiinţific: Prof. univ. dr. Iosif MĂLĂESCU – Universitatea  de Vest din Timişoara (CV-MalaescuIosif)

Prof. univ. dr. Adrian PALCU – Universitatea „Aurel Vlaicu” din Arad (CV-AdrianPalcu)

C.S. I dr. Ioan GROZESCU – Universitatea Politehnica din Timișoara (CV – GrozescuIoan)

Conf. univ. dr. Cătălin N. MARIN – Universitatea de Vest din Timişoara (CV-MarinCatalin)

Teza de doctorat poate fi consultată  la Biblioteca Facultății de Fizică