Susținere teză de doctorat Sărășan Adriana – domeniul Geografie

ŞCOALA DOCTORALĂ DE GEOGRAFIE

În ziua de  24.03.2018 orele 12,00 în sala F206 (Amfiteatrul C. Sălceanu) din incinta Facultății de Fizică, va avea loc susținerea tezei de doctorat în domeniul GEOGRAFIE cu titlul :

ANALIZA DE CONTEXT ÎN CERTIFICAREA AUTOMATĂ A FORMELOR DE RELIEF

Cu Decizia Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 13 din  07.02.2018 s-a  aprobat doamnei

SĂRĂȘAN G. ADRIANA

Preşedinte: Prof. univ. dr. habil MIRCEA VOICULESCU – Universitatea de Vest din Timişoara (CV-Mircea Voiculescu)

Conducător ştiinţific: Conf. univ. dr. habil LUCIAN DRĂGUȚ – Universitatea  de Vest din Timişoara (CV-Dragut Lucian)

Conf. univ. dr. ȘTEFAN CONSTANTINESCU – Universitatea din București (CV_StefanConstantinescu)

Conf. univ. dr. TITUS CRISTIAN MAN – Universitatea „Babeș-Bolyai” din Cluj-Napoca (CV_ManTitus)

Prof. univ. dr. PETRU URDEA – Universitatea de Vest din Timişoara (CV-Prof.dr.Urdea)

Rezumat Doctorat

Teza de doctorat poate fi consultată  la Biblioteca Facultății de Chimie, Biologie, Geografie