Susținere teză de doctorat STRĂIN M. Petru-Claudiu, domeniul Matematică

ŞCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ

În ziua de  22.09.2017 orele 11 în sala 128, va avea loc SUSŢINEREA TEZEI DE DOCTORAT ÎN DOMENIUL MATEMATICĂ cu titlul :

CONTRIBUȚII LA STUDIUL UNOR SISTEME DINAMICE PARTICULARE

Cu Decizia Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 27 din  03.04.2017 s-a  aprobat domnului

STRĂIN M. PETRU – CLAUDIU

Preşedinte: Prof. univ. dr. ADINA LUMINIȚA SASU – Universitatea de Vest din Timişoara (CV-Sasu Adina Luminita)

Conducător ştiinţific: Prof. emerit univ. dr. MIHAIL MEGAN – Universitatea  de Vest din Timişoara (CV-Megan Mihail)

Prof. univ. dr. DORIN ANDRICA – Universitatea „Babeș-Bolyai” din Cluj-Napoca (http://www.dorinandrica.ro/)

Conf. univ. dr. CONSTANTIN BOTA – Universitatea Politehnica din Timișoara (CV_Bota_Constantin)

Conf. univ. dr. TRAIAN CEAUȘU – Universitatea de Vest din Timişoara

Teza de doctorat poate fi consultată  la Biblioteca Facultății de Matematică și Informatică.

CV Strain_Petru

Lista lucrari Strain_Petru