Susținere teză de doctorat în domeniul Fizică – PERJU R. ANTOANETTA – CORINA (LUNGU)

ŞCOALA DOCTORALĂ DE FIZICĂ

În ziua de  06.04.2017 orele 11 în Amfiteatrul Sălceanu din incinta Facultății de Fizică, va avea loc susținerea tezei de doctorat în DOMENIUL FIZICĂ cu titlul :

CERCETĂRI PRIVIND OBȚINEREA ȘI PROPRIETĂȚILE ELECTRICE ȘI MAGNETICE ALE UNOR FERITE DE MANGAN

Cu Decizia Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 21 din  24.02.2017 s-a  aprobat doamnei PERJU R. ANTOANETTA – CORINA (LUNGU) următoarea comisie de evaluare şi susţinere publică a tezei de doctorat :

Preşedinte: Prof. univ. dr. DANIEL VIZMAN – Universitatea de Vest din Timişoara (CV_Vizman_Daniel)

Conducător ştiinţific: Prof. univ. dr. IOSIF MĂLĂESCU – Universitatea  de Vest din Timişoara (CV_Malaescu 2016)

Prof. univ. dr. AUREL POP – Universitatea „Babeș-Bolyai” din Cluj-Napoca (CV Pop Aurel)

Prof. univ. dr. IOAN GROZESCU – Universitatea Politehnica din Timișoara (CV Grozescu Ioan)

Conf. univ. dr. habil CĂTĂLIN NICOLAE MARIN – Universitatea de Vest din Timişoara (CV Marin Catalin)

Teza de doctorat poate fi consultată  la Biblioteca Facultății de Fizică.