CONDUCĂTORI DE DOCTORAT, 2016-2017

CONDUCĂTORI DE DOCTORAT, 2016-2017
Domeniul fundamental Domeniul de studii universitare de doctorat Numele și prenumele conducătorilor științifici Adresa e-mail
ȘTIINȚE SOCIALE CONTABILITATE Prof.univ.dr.Ion Pereş ion.b.peres@gmail.com
ȘTIINȚE SOCIALE CONTABILITATE Prof.univ.dr.Dorel Mateş mates.doloro60@yahoo.com
ȘTIINȚE SOCIALE CONTABILITATE Prof.univ.dr.Petru Ştefea petru.stefea@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE CONTABILITATE Prof.univ.dr.Bunget Ovidiu ovidiu.bunget@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE CONTABILITATE Cercetator grad II Stefana Dima stefana.dima@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE ECONOMIE Prof.univ.dr.Alexandru Jivan alexandrujivan@gmail.com
ȘTIINȚE SOCIALE ECONOMIE Prof.univ.dr.Laura Mariana Cismaş laura.cismas@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE ECONOMIE Prof.univ.dr. Liana Son cristian88ro@yahoo.com
ȘTIINȚE SOCIALE ECONOMIE Prof.univ.dr. Sirghi Nicoleta nicoleta.sirghi@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof.univ.dr.Ioan Talpoş ioan.talpos@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof.univ.dr.Silviu Cerna silviu_cerna@yahoo.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof.univ.dr.Dorin Cosma dorin@cosma.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof.univ.dr.Liliana Donath liliana.donath@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof.univ.dr. Marilen Pirtea marilen.pirtea@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof.univ.dr.Bogdan Dima bogdandima2001@gmail.com
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof.univ.dr. Alexandru Buglea alexandru.buglea@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof. univ. dr. Mihai Mutaşcu mihai.mutascu@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Prof.univ.dr. Moldovan Nicoleta nicoleta.moldovan@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Conf.univ.dr. Enache Cosmin cosmin.enache@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Conf.univ.dr. Oana Lobont oana.lobont@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Lect.univ.dr. Claudiu Albulescu claudiual@yahoo.com
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Conf.univ.dr. Nicolescu Cristina cristina.nicolescu@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE FINANȚE Conf.univ.dr. Barna Flavia flavia.barna@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE MANAGEMENT Prof.univ.dr.Nicolae Bibu nicolae.bibu@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE MANAGEMENT Prof.univ.dr.Ioan Petrişor ioan.petrisor@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE MANAGEMENT Prof.univ.dr.Mariana Predişcan mariana.prediscan@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE MANAGEMENT Prof.univ.dr.Gheorghe Băileşteanu gheorghe.bailesteanu@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE MANAGEMENT Prof.univ.dr.Doina Rodica Dănăiaţă doina.danaiata@gmail.com
ȘTIINȚE SOCIALE MANAGEMENT Prof.univ.dr. Ion Lala Popa ion.lala@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE MARKETING Prof.univ.dr.Florin Foltean florin.foltean@e-uvt.ro
ȘTIINȚE SOCIALE MARKETING Prof.univ.dr.Costinel Dobre costinel.dobre@e-uvt.ro