Coordonatori de doctorat de la Facultatea de Matematică și Informatică

 

LISTA CONDUCĂTORILOR DE DOCTORAT DE LA FACULTATEA DE MATEMATICĂ ȘI INFORMATICĂ

 

ȘCOALA DOCTORALĂ DE MATEMATICĂ

1. Prof. univ. dr. emerit Ștefan BALINT  – stefan.balint@e-uvt.ro

Stefan Balint-CV

Stefan Balint-Lista lucrari

2. Prof. univ. dr. Constantin BOTA – constantin.bota@upt.ro

CV romana + engleza

3. Prof. univ. dr. Petru JEBELEAN  – petru.jebelean@e-uvt.ro

Petru Jebelean – CV

Petru Jebelean – Lista lucrari

4. Conf. univ. dr. habil Eva KASLIK  – eva.kaslik@e-uvt.ro

Eva Kaslik – CV

Eva Kaslik – Lista lucrari

5. Prof. univ. dr. emerit Mihail MEGAN  – mihail.megan@e-uvt.ro

M_Megan_CV_2018

M. Megan – Lista_lucrari_1972-2017

6. Prof. univ. dr. Mihaela NEAMȚU – mihaela.neamtu@e-uvt.ro

M Neamtu – CV

M Neamtu – Lista lucrari

7. Prof. univ. dr. Ciprian PREDA – ciprian.preda@e-uvt.ro

Ciprian Preda – CV si Lista cu lucrari

8. Prof. univ. dr. habil Adina Luminița SASU  – adina.sasu@e-uvt.ro

A L Sasu – CV

A L Sasu – Lista lucrari

9. Prof. univ. dr. habil Bogdan SASU  – bogdan.sasu@e-uvt.ro

Bogdan Sasu – CV

Bogdan Sasu – Lista lucrari

10. Conf. univ. dr. habil Cornelia VIZMAN  – cornelia.vizman@e-uvt.ro

Cornelia Vizman-CV

Cornelia Vizman-Lista lucrari

 

 

ȘCOALĂ DOCTORALĂ DE INFORMATICĂ

1. Prof. univ. dr. Tudor JEBELEAN  – Tudor.Jebelean@jku.at

2. Prof. univ. dr. Viorel NEGRU – viorel.negru@e-uvt.ro

3. Prof. univ. dr. Dana PETCU  – dana.petcu@e-uvt.ro

4. Conf. univ. dr. habil Gabriel ISTRATE  – gabriel.istrate@e-uvt.ro

5. Conf. univ. dr. Marc-Eduard FRINCU  – marc.frincu@e-uvt.ro

 

Coordonatori de doctorat afiliați la Școala doctorală de Informatică