Susținere teză de doctorat BĂLOI Mihaela – Andreea, domeniul Fizică

UNIVERSITATEA DE VEST TIMIŞOARA – ŞCOALA DOCTORALĂ DE FIZICĂ

În ziua de  25.11.2016 orele 1100 în sala F206, va avea loc SUSŢINEREA TEZEI DE DOCTORAT ÎN DOMENIUL FIZICĂ

cu titlul :

PARTICLE PRODUCTION IN EARLY UNIVERSE USING PERTURBATIVE METHODS IN QUANTUM FIELD THEORY

Cu Decizia Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 59 din  25.11.2016 s-a  aprobat doamnei BĂLOI A. MIHAELA – ANDREEA următoarea comisie de evaluare şi susţinere publică a tezei de doctorat :

Preşedinte: Prof. dr. Daniel VIZMAN – Universitatea de Vest din Timişoara (cv_vizman_daniel)

Conducător ştiinţific: Prof. emerit dr. Ion COTĂESCU  – Universitatea  de Vest din Timişoara

Conf. dr. Eugen – Mihăiță CIOROIANU – Universitatea din Craiova (http://cis01.central.ucv.ro/physics/en/dep1/emc/emcioroianu.html)

Conf. dr. Adrian PALCU – Universitatea ”Aurel Vlaicu” din Arad

Prof. dr. Dumitru VULCANOV – Universitatea de Vest din Timişoara (cv_vulcanov_2016)

Teza de doctorat poate fi consultată  la BIBLIOTECA FACULTĂŢII DE FIZICĂ

Decizie-numire-comisie-Baloi Mihaela