Susținere teză de doctorat MAREȘ V. Oana – Elena

UNIVERSITATEA DE VEST TIMIŞOARA – ŞCOALA DOCTORALĂ DE FIZICĂ

În ziua de  15.04.2016 orele 11 în sala F 206, va avea loc susținerea tezei de doctorat în domeniul Fizicăcu titlul :

MODELARE ȘI PROGNOZĂ ÎN CONVERSIA FOTOVOLTAICĂ

Cu Hotărârea Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat din cadrul Universităţii de Vest din Timişoara nr. 20 din  24.03.2016 s-a  aprobat doamnei MAREȘ V. OANA – ELENA următoarea comisie de evaluare şi susţinere publică a tezei de doctorat :

Preşedinte: Conf. univ. dr. Mădălin BUNOIU – Universitatea de Vest din Timişoara

Conducător ştiinţific: Prof. univ. dr. Daniel VIZMAN – Universitatea  de Vest din Timişoara

Prof. univ. dr. Sabina ȘTEFAN – Universitatea din București (www.fizica.unibuc.ro/Fizica/Prezentare/Cadre/Main.ph.)

Prof. univ. dr. ing. Ioana IONEL – Universitatea Politehnica din Timișoara (CV_Ionel Ioana_aprilie2016)

Conf. univ. dr. Marius PAULESCU – Universitatea de Vest din Timişoara (Marius Paulescu_CV)

Teza de doctorat poate fi consultată  la Biblioteca Facultății de Fizică

Rezumat Oana Mares-RO